Výroba

KRAVLA, s.r.o. je dynamická firma se zahraniční účastí, která se zabývá strojírenskou výrobou. Orientujeme se na malé a střední obrábění, zámečnické a svářečské práce, výrobu strojních dílů a součástí, výrobu kovových konstrukcí, výrobu menších svařenců, případně veškerými dalšími zámečnickými pracemi. Přesné CNC obrábění zajištujeme na nových CNC strojích.

 

 

CNC a konvenční obrábění

Konvenční obrábění provádíme na vlastních konvenčních strojích. Vyrábíme kusové i velmi malé série vždy s důrazem na kvalitu konečného zpracování

CNC pálení (Laser)

Zpracování plechu provádíme na moderních CNC laserových strojích od firmy AMADA. Díly vypálené laserovým paprskem jsou tolerancí a kvalitou řezu na velmi vysoké úrovni.

CNC pálení (Plazma)

Tvarové pálení plechů CNC plazmou na pálícím stroji Pierce RUM 3000 podle normy tepelného dělení materiálu ČSN EN ISO 9013.

Ohraňovací lis

Potřebujete zahrádku, zábradlí, branku či sloupek? Nebo větší konstrukci, rádi Vám připravíme dle vašich potřeb.

Značení dílů

Značíme díly ručním značícím strojem Marking e1-P63C

Svařování

Svařujeme díly všech velikostí dle výkresové dokumentace. Svařujeme metodami MIG, MAG a TIG.

Zámečnické práce

Potřebujete branku, sloupek, zábradlí, stolek, ale i větší konstrukci? Rádi Vám je připravíme přesně dle vašich potřeb. Proto neváhejte a obraťte se na nás.

Expedice

V naší expediční hale pro Vás expedujeme zboží, balíme dle balících předpisů a kontrolujeme výrobky dle výrobní dokumentace.

Podívejte se na ukázku naších referencí

Kde nás najdete?

Kravla s.r.o.
Lesní 1046,
749 01 Vítkov

Ukázat na mapě